Про нас

PURITY

Чистота тіла… чистота думок… чистота душі…


Бренд натуральної косметики PURITY заснований у 2014 році. У перекладі з англійської це слово означає ЧИСТОТА, а у більш фаховому значенні — БЕЗ ДОМІШОК. Саме така наша натуральна косметика: вільна від шкідливих речовин, безпечна для природи, зроблена з чистим серцем та повагою до людей.

 

ПРОФЕСІЙНИЙ ПОГЛЯД

 

Я, Родзь Марія, засновниця бренду, за фахом лікар. Для підвищення професійного рівня я вивчала наукові дослідження щодо впливу на здоров’я людини різних речовин, що ми звичайно використовуємо у побуті. Була вражена, коли дізналася, що така розповсюджена речовина як COCAMIDE DEA здатна викликати онкологічні захворювання. Тому вона заборонена у деяких штатах США, але в Україні нажаль присутня майже в усіх миючих засобах, навіть дитячих. До того ж це не єдиний шкідливий компонент у косметиці, яка представлена на полицях магазинів. Маючи кваліфікацію та практичний досвід в ароматерапії, я почала шукати альтернативу промисловій косметиці в ефірних та базових оліях, екстрактах та гідролатах цілющих рослин, навчатися та розробляти рецепти. Згодом вже вся моя родина та друзі користувалися тільки корисною та безпечною натуральною косметикою. А з набуттям досвіду захоплення переросло у власну справу.

 

ЛІКУВАЛЬНИЙ ЕФЕКТ

 

Усім відомо, що лише дійсно здорова шкіра, волосся може виглядати прекрасно, і в такому випадку немає необхідності щось затоновувати чи вирівнювати. Мій фах лікаря допомагає створювати засоби догляду з розумінням біохімічних процесів, що відбуваються в нашому організмі. В результаті цього народжуються крема, скраби, маски   з вираженим терапевтичним ефектом, які діють саме в тому місці, де це є дійсно необхідно – результатом цього і є чудесний зовнішній вигляд!

НАТХНЕННЯ ПРИРОДОЮ

 

Українські жінки здавна відомі своєю красою на весь світ. Адже природа завжди давала їм все необхідне для догляду за шкірою та волоссям. Тож цілком можливо піклуватися про зовнішність без використання сумнівної чи відверто шкідливої “хімії”. На цьому базується концепція створення рецептів PURITY — поєднання природних речовин у найбільш ефективних формах з сучасними технологіями виробництва.

 

ТУРБОТА ПРО ЧИСТОТУ

 

Натуральна косметика PURITY створена командою однодумців та фахівців вручну з турботою про здоров’я покупців, дотриманням гігієнічних норм та правил екологічного виробництва. Всі компоненти з доведеною дією та безпечністю, замовлені у постачальників з Франції та США, мають високий ступінь очищення та відповідають стандартам ECOCERT.

 

Результат ви можете побачити та спробувати в інтернет-магазині натуральної косметики PURITY.