Статті

БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?

Тема використання консервантів дуже спірна і викликає багато суперечок.

Тож давайте розберемося, потрібно чи ні використовувати консерванти в натуральній косметиці? В  усіх засобах, в яких одним з компонентів є вода - обов'язково добавляємо консервант- оскільки крем- це надзвичайно поживне середовище для розвитку бактерій. В іншому випадку, крем не буде вирішувати певну проблему, а навпаки- провокувати їх розвиток. В натуральній косметиці використовуємо тільки еко-сертифіковані консерванти. Косметика без консервантів може зберігатися в холодильнику НЕ БІЛЬШЕ двох днів ( тобто таку косметику можна використовувати відразу після приготування і не зберігати)


Працюючи з клієнтами переконуюсь, що в розумінні  більшості людей аромотерапія - це вдихання ефірних масел, але насправді все зовсім по іншому... Засоби догляду з ефірними і жирними маслами також володіють аромотерапевтичним ефектом.
Самим приємним є те, що дія  ефірних масел в складі натуральної косметики  та парфумів не лише локально покращує стан шкіри, волосся тощо , а й справляє свій оздоровчий ефект на організм вцілому. 
Ми не маємо права ігнорувати ці особливості нашого тіла, саме тому я широко використовую ефірні олії в косметичних засобах PURITY. Використання саме таких кремів, шампунів, тоніків  в повсякденному житті - це величезний вклад у своє здоров'я та  красу. 
Приєднуйтесь до світу ароматів разом з PURITY.

А ви використовуєте ароматерапію у повсякденному житті? Хотіли б створити свої індивідуальні парфуми?


Я не використовую небезпечні складники в косметиці Purity!

Як лікар за освітою, я добре знаю, що догляд за обличчям, тілом чи волоссям, може бути як корисним, так і шкідливим для організму.

Дуже важливо з чого створена косметика, якою ви користуєтеся щодня!

При виготовленні косметики PURITY я свідомо не використовую низку компонентів:


Я створила Purity, щоб зробити вашу шкіру кращою!

Мене звуть Марія Родзь і я засновниця, технолог і основний виробник косметики Purity.
За світою та фахом я лікар☝️ і саме такий досвід спонукає мене виробляти якісну косметику для україночок.

Як так сталось?
Для підвищення професійного рівня я вивчала наукові дослідження впливу на здоров’я людини хімічних склаників засобів, що ми використовуємо у побуті. Була вражена, що така розповсюджена речовина як COCAMIDE DEA здатна викликати онкологічні! захворювання і заборонена у деяких штатах США, але в Україні присутня майже в усіх миючих засобах, навіть дитячих! До того ж це не єдиний шкідливий компонент у косметиці, яка представлена на полицях магазинів. Маючи кваліфікацію та практичний досвід в ароматерапії, я почала шукати альтернативу промисловій косметиці в ефірних та базових оліях, екстрактах та гідролатах цілющих рослин, навчатися та розробляти рецепти. Згодом вже вся моя родина та друзі користувалися тільки корисною та безпечною натуральною косметикою. А з набуттям досвіду захоплення переросло у власну справу.

Усім відомо, що лише дійсно здорова шкіра, волосся може виглядати прекрасно, і в такому випадку немає необхідності щось затоновувати чи вирівнювати. Мій фах лікаря допомагає створювати засоби догляду з розумінням біохімічних процесів, що відбуваються в нашому організмі. В результаті цього народжуються креми, скраби, маски з вираженим терапевтичним☝️ ефектом, які діють саме в тому місці, де це дійсно необхідно – результатом цього і є чудесний зовнішній вигляд!

Саме такою я створила косметику Purity. Косметику, яка дбає про вашу красу і здоров'я! І дуже сподіваюсь, що вона змінить вашу шкіру!