Статті

Наша лавандова ферма PURITY з кожною краплею доща набирається сили та краси, милуючи око та даруючи душевну гармонію, готуючись невдовзі зачарувати неповторними квітучими рядами.


ПРЕКРАСНА НОВИНА  - НОВИЙ

ОЛІЯ ДЛЯ РОСТУ ВОЛОССЯ
Олія для росту волосся буде корисною чоловікам та жінкам у будь-якому віці:

✔️при облисінні

✔️при сезонній втраті волосся чи з будь-яких інших причин

✔️при уповільненні росту

Головна причина облисіння не в самому волоссі, а в шкірі голови, де містяться фолікули, з яких воно зростає. Найчастіше саме їм не хватає сили, щоб живити стрижень волосини. Для того щоб це виправити, у склад маски для волосся від облисіння додані екстракти червоного перцю, розмарину, ефірні олії бей, розмарину. Ці компоненти поліпшують кровообіг шкіри голови та тонізують, що у свою чергу призводить до поліпшення живлення волосся.

Олійка складається з натуральних компонентів, які не тільки припиняють випадіння волосся, а й сприяють поліпшенню його структури та зовнішнього вигляду. Насамперед, це відомі олії краси та молодості — кокосу, авокадо, жожоба.


ПРЕКРАСНА НОВИНА! 

Засновниця фабрики натуральної косметики PURITY в 2019 році висадила перші саджанці лавандової екоферми PURITY.

В кінці травня 2019 року було закладено початок реалізації багаторічної мрії про створення лавандової ферми.Від зародження ідеї до посадки перших кущів пройшло два роки.

За цей час ми відвідали лавандові ферми Польщі та Франції ( Провансу). Перейняли досвід європейських колег, створили невеличкий розсадник та набрались рішучості для створення справжньої лавандової екоферми.


БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?


Тема використання консервантів дуже спірна і викликає багато суперечок.

Тож давайте розберемося, потрібно чи ні використовувати консерванти в натуральній косметиці? В  усіх засобах, в яких одним з компонентів є вода - обов'язково добавляємо консервант- оскільки крем- це надзвичайно поживне середовище для розвитку бактерій. В іншому випадку, крем не буде вирішувати певну проблему, а навпаки- провокувати їх розвиток. В натуральній косметиці використовуємо тільки еко-сертифіковані консерванти. Косметика без консервантів може зберігатися в холодильнику НЕ БІЛЬШЕ двох днів ( тобто таку косметику можна використовувати відразу після приготування і не зберігати)


Працюючи з клієнтами переконуюсь, що в розумінні  більшості людей аромотерапія - це вдихання ефірних масел, але насправді все зовсім по іншому... Засоби догляду з ефірними і жирними маслами також володіють аромотерапевтичним ефектом.
Самим приємним є те, що дія  ефірних масел в складі натуральної косметики  та парфумів не лише локально покращує стан шкіри, волосся тощо , а й справляє свій оздоровчий ефект на організм вцілому. 
Ми не маємо права ігнорувати ці особливості нашого тіла, саме тому я широко використовую ефірні олії в косметичних засобах PURITY. Використання саме таких кремів, шампунів, тоніків  в повсякденному житті - це величезний вклад у своє здоров'я та  красу. 
Приєднуйтесь до світу ароматів разом з PURITY.

А ви використовуєте ароматерапію у повсякденному житті? Хотіли б створити свої індивідуальні парфуми?


Я не використовую небезпечні складники в косметиці Purity!

Як лікар за освітою, я добре знаю, що догляд за обличчям, тілом чи волоссям, може бути як корисним, так і шкідливим для організму.

Дуже важливо з чого створена косметика, якою ви користуєтеся щодня!

При виготовленні косметики PURITY я свідомо не використовую низку компонентів:


Я створила Purity, щоб зробити вашу шкіру кращою!

Мене звуть Марія Родзь і я засновниця, технолог і основний виробник косметики Purity.
За світою та фахом я лікар☝️ і саме такий досвід спонукає мене виробляти якісну косметику для україночок.

Як так сталось?
Для підвищення професійного рівня я вивчала наукові дослідження впливу на здоров’я людини хімічних склаників засобів, що ми використовуємо у побуті. Була вражена, що така розповсюджена речовина як COCAMIDE DEA здатна викликати онкологічні! захворювання і заборонена у деяких штатах США, але в Україні присутня майже в усіх миючих засобах, навіть дитячих! До того ж це не єдиний шкідливий компонент у косметиці, яка представлена на полицях магазинів. Маючи кваліфікацію та практичний досвід в ароматерапії, я почала шукати альтернативу промисловій косметиці в ефірних та базових оліях, екстрактах та гідролатах цілющих рослин, навчатися та розробляти рецепти. Згодом вже вся моя родина та друзі користувалися тільки корисною та безпечною натуральною косметикою. А з набуттям досвіду захоплення переросло у власну справу.

Усім відомо, що лише дійсно здорова шкіра, волосся може виглядати прекрасно, і в такому випадку немає необхідності щось затоновувати чи вирівнювати. Мій фах лікаря допомагає створювати засоби догляду з розумінням біохімічних процесів, що відбуваються в нашому організмі. В результаті цього народжуються креми, скраби, маски з вираженим терапевтичним☝️ ефектом, які діють саме в тому місці, де це дійсно необхідно – результатом цього і є чудесний зовнішній вигляд!

Саме такою я створила косметику Purity. Косметику, яка дбає про вашу красу і здоров'я! І дуже сподіваюсь, що вона змінить вашу шкіру!